KONST / Litografier / Färglitografi 14499323
nr 1449 9323
Michel Delacroix
(f. 1933), Frankrike
Paris. Signerad, numrerad hc. Färglitografi. Oramat löst blad, Bladets mått: 87x47 cm
Michel Delacroix, fransk målare född 1933.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 21 februari 2022
kl 18:59:59
300 kr
450 kr